O INSTYTUCIE

                Romanista Instytut Języków Romańskich to nowoczesna szkoła językowa specjalizująca się w nauczaniu języków obcych wywodzących się z łaciny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zatem kursy języka francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i portugalskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

                W celu zapewnienia naszym słuchaczom najwyższej jakości świadczonych usług, w naszym Instytucie zatrudniamy lektorów będących specjalistami w  dziedzinie nauczania języków obcych. Na sukces Romanisty pracują absolwenci kierunków filologicznych polskich i zagranicznych uniwersytetów posiadający udokumentowane przygotowanie pedagogiczne. Nasi lektorzy, oprócz doskonałej znajomości języka, mogą pochwalić się również ogromną wiedzą z zakresu kultury danego kraju, zdobytą podczas zagranicznych pobytów w ramach europejskiego programu Erasmus+. Współpracujący z nami romaniści, italianiści i iberyści posiadają bogate doświadczenie zawodowe zdobyte zarówno w kraju, jak i za granicą podczas różnego rodzaju kursów, szkoleń i staży. Nasi lektorzy to osoby, dla których nauczanie to przede wszystkim pasja, którą z pewnością będą chcieli was zarazić.

                W " Romaniście" prowadzimy wyłącznie zajęcia indywidualne, bo uważamy, że zajęcia tête-à-tête z lektorem to najbardziej efektywna metoda nauki języka obcego.  Lekcje wszystkich języków oparte są na metodzie komunikatywnej, dzięki której w krótkim czasie będziecie Państwo w stanie komunikować się po francusku, włosku, hiszpańsku i portugalsku w podstawowych sytuacjach życia codziennego. Stosując metody aktywizujące takie jak gry i zabawy językowe, chcemy pokazać, że nauka języków wcale nie musi być nudna, a wręcz przeciwnie, może stać się czystą przyjemnością i prawdziwą przygodą.

                Romanista Instytut Języków Romańskich to nie tylko szkoła języków obcych, ale również ośrodek kulturowy z prawdziwego zdarzenia. Podczas cotygodniowych spotkań z kulturą obejrzymy francuskie komedie, zjemy prawdziwą włoską pizzę, zatańczymy hiszpańskie flamenco i posłuchamy dźwięków portugalskiego fado.

Przyjdź do nas już dziś i daj się zabrać w wirtualną podróż do malowniczej Francji, historycznych Włoch, słonecznej Hiszpanii i nieodkrytej jeszcze Portugalii :)
Copyright ©2017 Romanista "Instytut Języków Romańskich", All Rights Reserved.