DLA FIRM

DLA FIRM

Instytut Języków Romańskich Romanista oferuje kompleksowe usługi językowe dla firm i przedsiębiorstw. Skupiamy się przede wszystkim na prowadzeniu profesjonalnych szkoleń językowych dla pracowników firm, a także na przeprowadzaniu wewnętrznych audytów językowych.
 
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo kursy języka biznesowego z języka francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i portugalskiego, a także z innych wiodących języków takich jak angielski, niemiecki czy rosyjski (na życzenie klienta).

Kursy języka biznesowego prowadzone są metodą komunikatywną, dzięki której pracownicy Państwa firmy skutecznie przełamią barierę językową i w stosunkowo krótkim czasie będą w stanie komunikować się w języku obcym w podstawowych sytuacjach biznesowych. Program szkolenia, opracowany przez naszych metodyków, skoncentrowany jest na zdobyciu praktycznych umiejętności takich jak: organizacja  i uzgadnianie terminów spotkań zawodowych, planowanie podróży służbowej,  składanie zamówień, pisanie maila i listu formalnego, rozmowy telefoniczne w sprawach handlowych. Każdy program szkolenia jest ustalany indywidualnie i dostosowywany do profilu Państwa firmy.

W ramach szkolenia zapewniamy:

- kompleksową diagnozę kompetencji językowych wszystkich uczestników i ustalenie ich poziomu znajomości języka  według skali Rady Europy od A1-C2

- wykwalifikowanego lektora z wykształceniem filologicznym i doświadczeniem w nauczaniu

- dojazd lektora do siedziby Państwa firmy

- stały monitoring postępów w nauce

- wewnętrzny egzamin semestralny i roczny

-  zaświadczenie ukończenia kursu
 
 
 
 
Przeprowadzamy również wewnętrzne audyty językowe na potrzeby Państwa firmy. Rekrutujecie właśnie nowego pracownika, ale nie jesteście pewni co do jego poziomu znajomości języka? Zdajcie się Państwo na nasze doświadczenie. Przeprowadzimy dla  waszej firmy kompleksową diagnozę kompetencji językowych kandydata składającą się z kilkunastominutowej rozmowy telefonicznej w języku obcym i z jej pisemnego podsumowania w formie wiadomości mailowej. 

 

Jeśli podzielacie Państwo nasze zdanie, że pracownik jest najlepszą inwestycją i jesteście zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@romanista.edu.pl lub telefoniczny pod numerem: +48 730 424 186
Copyright ©2017 Romanista "Instytut Języków Romańskich", All Rights Reserved.